Ślub w klimacie marynistycznym.

 

Przedstawiamy jedną z ciekawszych weselnych tego sezonu ślubnego 2015r! Dekoracje weselne w stylu marynarskim, idealnie oddają charakter Karoliny i Michała.

Natchnieniem dla wybranego motywu było zamiłowanie Karoliny, rodowitej Łomżanki, do żeglarstwa. Czerwień, granat i biel to kolory przewodnie tego wesela, którzy pojawił się zarówno na zaproszeniach ślubnych, kwiatach oraz na torcie ślubnym.

Piękne zdjęcia zawdzięczamy Łukaszowi Bera z Nietuzinkowej Fotografii Ślubnej.

Tort przygotowała Ola Kwiatkowska z pracowni Ola Kwiatkowska Torty Wrocław

 

 

Bukiet ślubny

Klasyczna okrągła forma bukietu ślubnego idealnie pasowała do sukni ślubnej uszytej w Kameralnej Pracowni Krawieckiej. W bukiecie połączono różne gatunki kwiatów w kolorach nawiązujących do motywu przewodniego wesela. Były to między innymi błękitna hortensja, biała peonia, czerwone goździki. Całość zniewalała zapachem! Garnitur przyozdobiono poszetką oraz delikatną butonierką a we włosy Pani Karoliny wpleciono pojedyncze kwiatki, dzięki którym fryzura zyskała bardzo romantyczny charakter.

bukiecik w kolorach białym niebieskim i czerwonym Błękitne hortensje i romantyczne peonie.

Bukiet ślubny w kolorach marynarskich.

Dekoracja sali weselnej

Stoły weselne udekorowano kompozycjami kwiatowymi w wysokim wazonie, które umożliwiły gościom weselnym swobodną rozmowę. W każdy bukiet wpięto numerek stolika. Przed wejściem stała tablica z rozkładem stołów, na której według numerków goście siadali do stołów. Przed Parą Młodą ustawiona została podłużna kompozycja wpisująca się w marynarską stylistyka wesela.

kompozcycja kwiatowa z numerkiem stołu.

Wystrój ślubny na sali

Dekoracja Sali weselnej w stylu marynistycznym

Tablica na której goście weselni znajdują swój stolik

Stolik ze słodkościami udekorował majestatyczny żaglowiec i niebieskie kwiaty ostróżki i hortensji ustawione w pojedynczych wazonikach. Pomiędzy kwiatami ustawione były ramki w nich teksty ulubionych szant Pary Młodej.

marynistyczne motywy na słodkim stoliku.

Tort ślubny

Słodkości na weselu dostarczyła Ola Kwiatkowska, która idealnie skomponowała tort weselny pasujący do tematu przewodniego tej niezwykłej uroczystości. Smak białej czekolady i owoców leśnych na długo pozostanie w pamięci gości.

Weselny tort piętrowy w stylu marynarskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *