O mnie

Miło mi! Jestem Kinga i tworzę Decoki. Zupełnie przypadkiem okazało się, że florystyka to moja droga na życie. To co od zawsze pociągło mnie w pracy z kwiatami to wolność jaka mam w tworzeniu, nieskończona ilość możliwości i ciągłe odkrywanie nowego. W dekoracjach ślubnych najbardziej lubię to co naturalne. Obserwuje kwiaty i pomagam im ozdobić ten jeden z najwspanialszych dni w Waszym życiu.

Moją pasją jest florystyką a największą przyjemność sprawia mi przygotowywanie bukietów ślubnych oraz dekoracji weselnych. Doskonale zdaję sobie sprawę jak ważny jest każdy szczegół towarzyszący Parze Młodej w tym szczególnym dniu i jaki ogrom stresu towarzyszy przy przygotowywaniach do ślubu.

Staram się fachowo doradzić i zawsze indywidualnie podchodzę do każdego klienta. Moim celem jest spełnianie Waszych marzeń.

Pracownia Florystyczna Decoki – ślub i kwiaty zapewnia kompleksową usługę z zakresu florystyki osobistej, dekorowania sali weselnej, aranżacji miejsca zaślubin. Działamy na terenie całej Polski, jesteśmy otwarci na cały świat! 

Bukiety ślubne, dekoracje sali weselnej czy kwiaty w kościele zasługują na wyjątkowy wygląd aby pokreślić istotę ślubu.