Kwiaty na ślub w klasycznym stylu

Kwiaty na wesele w klasycznej odsłonie to elegancja i stonowane barwy, które świetnie sprawdzą się w każdej sali weselnej.

Jeżeli jesteście fankami ponadczasowych rozwiązań, nie macie określonej tematyki na swoje wesele i chcecie aby Wasze dekoracje przypadły do gustu Wam oraz gościom postawcie na tradycje. Wszyscy doskonale wiedzą, że klasyczne rozwiązania bywają najlepsze i nie ulegną chwilowym modom.

Dekoracji sali weselnej

Delikatne kolory bieli, ecru, różu i zieleni rozjaśniają przestrzeń i dodają jej lekkości. Romantyczny charakter zawdzięczamy wdzięcznej gipsówce, która doskonale odnajduje się w każdej aranżacji. Wysokie kielichyidealnym rozwiązaniem jeżeli chcemy aby naszą sale weselną przystroiły duże okrągłe kompozycje kwiatowe, które nie będą przeszkadzały gościom w rozmowach. Klasyczne wesela zawsze będą modne i warto o tym pamiętać. Warto zwrócić uwagę na oświetlenie w sali. Świece rozstawione na stołach oraz bufetach roztaczają miękkie i ciepłe światło.

kwiaty w wysokim szkle na stole weselnym

 

Kompozcyja kwiatowa w kształcie półokrągłym w kolorze bieli i różu.

długa kompozcyja na stół pary młdej. białe i różowe kwiaty.

Dekoracja z drewnianych inicjałów ozdobiła kącik gdzie znajdowała się księga gości. Nad inicjałami Para Młoda zawiesiła swoje zdjęcia. Całość rozświetliło ciepłe światło z małych lampek. Było bardzo romantycznie.

białe drewniane literki na weselu.

Bukiet ślubny

Klasyka w bukietach ślubnych to przede wszystkim prosta forma, jasne kolory, przyjemne zapachy. Wybierając kwiaty musimy pamiętać o tle na jakim będą się prezentowały czyli o sukni ślubnej. Kształt sukni, jej faktura powinny znaleźć swoje odzwierciedlenie w bukiecie.

Klasyczna biało różowa wiązanka ślubna z piwoniami i różami.

Każda druhna otrzymała bukiecik, który były utrzymane w stylistyce wesela.

wiązanki dla świadkowej albo druchny. romantyczne białe i różowe kwiaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *