Modny w tym sezonie boho chic królował i tym razem na ślubie dekorowanym przez Decoki.

Czym jest styl boho chic?

Krótko mówiąc jest to połączenie stylu hippie i shaby chic. Po polsku mówiąc jest nieformalnie i lekko, kwiaty zachowują naturalny charakter i nie martwi nas niedoskonałość 🙂 Dodatki są pełne fantazji, suknie ślubne lekkie i powłóczyste. Panny Młode obowiązkowo na głowach mają wianki bądź przepaski. Dekoracje są bliskie naturze, pozwalamy sobie na sporą dawkę luzu i romantyzmu. Więcej o stylu Boho poczytacie tutaj Klik!

Dekoracja sali

Kompozycja przed Parę Młodą powstała z małych bukietów oraz klatek z kwiatami w połączeniu ze świecami ustawionymi na drewnianych podstawkach – bardzo modnym dodatku w tym i przyszłym sezonie. Wszystkie dekoracje utrzymane w stylistyce boho chic. W dekoracjach pojawiły się romantyczne klatki wypełnione kwiatami. Kompozycja kwiatowa na wesele z kwiatów klatek i świec  Kompozycje kwiatowe w stylu boho w wazonikach

OLYMPUS DIGITAL CAMERABukiet ślubny i dodatki

Bukiet ślubny w stylistyce boho ma nieregularny kształt i składa się z wielu gatunków kwiatów. W wiązance dla naszej panny młodej wykorzystaliśmy takie kwiaty jak wrzosy, jaskry, różowy wax, róże gałązkowe oraz goździki i eustomę. Szare dodatki to starzec oraz eukaliptus. Bukiet obowiązkowo wykończyliśmy koronką. Dla pana młodego przygotowaliśmy kwiatową przypinkę zwaną butonierką a dla panny młodej kwiaty do włosów.

kwiatowe dodatki dla pary młodej, przypinka dla pana młodego i kwiaty we włosy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *