Blog

Na moim Blogu odnajdziecie inspiracje ślubne, zdjęcia bukietów ślubnych, dekoracji sal weselnych, kościołów oraz wszelkich dekoracji związanych z tym świętem, które pomogą wam w planowaniu Waszego wesela.  

Decoki powstało, we Wrocławiu, z pasji do tworzenia i upiększania a kwiaty od zawsze wykorzystywano właśnie  w tym celu. Dekoracje kwiatowe szczególnie ważną role odgrywają  w dniu ślubu – najważniejszego momentu w życiu człowieka. Właśnie tematyce ślubnej oraz inspiracjom ślubnym poświęcam najwięcej uwagi. 

Bukiety ślubne, dekoracje weselne to jest to w czym odnajduje się najlepiej. Doskonale zdaję sobie sprawę jak istotny, dla każdej Panny Młodej jest, każdy szczegół, który składa się na niezapomniany klimat uroczystości ślubnej oraz wesela.  

Z przyjemnością będę przedstawiać pomysły, które będą inspiracją podczas planowania własnego ślubu, wyglądu kwiatów  i innych dekoracji ślubnych. 

Jestem florystką z Wrocławia i zapraszam do śledzenia moich wpisów oraz czerpania inspiracji całymi garściami!

Przed Państwem jeden z pierwszych bukietów ślubnych jakie wykonałam. Okazały bukiet ślubny z pięknie pachnącej piwonii w kolorze bieli, delikatnego różu oraz bordo.