Biało niebieska dekoracja ślubna w szklanych kulach.

Niebieski jako kolor przewodni wesela

Za nami kolejne wesele. Tym razem dekoracja ślubna była w kolorze nieba.

Niebieski to wymagający kolor. Najlepiej sprawdzi się w jasnych wnętrzach o chłodnych odcieniach. Idealnie komponuje się z bielą i jasną zielenią. Dobrze współgra z fioletem, chłodnymi odcieniami żółci i szarości.

Kwiaty w kolorze niebieskim.

Moje ulubione kwiaty w kolorze niebieskim to oczywiście hortensje, bardzo eleganckie i dostojne. Dobrze sprawdzą się w klasycznych kompozycjach. Innymi kwiatami w błękitnym odcieniu są: ostróżka, scabiosa, agapanthus, mikołajek, szafirki, zatrwian,chabry. Wszystkie te kwiaty są naturalnie niebieskie, nie są w sztuczny sposób barwione – czego bardzo nie lubimy.

Bukiet ślubny

Wiązankę ślubną przygotowaliśmy z niebieskiej hortensji, białej dalii, eustomy, sporej ilości frezji. Całość wykończyliśmy gipsówką. Bukiet był bardzo lekki, romantyczny i dziewczęcy.

Wiązanka ślubna z niebieską hortensją białymi kwiatami, frezją, dalią eustoma.

Dekoracja sali weselnej

Wystrój sali weselnej utrzymany był w romantycznej stylistyce. Błękitna hortensja i królewska dalia to klasyczne kwiaty które dominują w dekoracjach na stołach weselnych, gipsówka nadała lekkości kompozycjom. Wysokie kielichy na których ustawiono kompozycje kwiatowe, umożliwiają gościom swobodną rozmowę. Dodatkowo przed Parą Młodą ustawiliśmy stylizowane inicjały oraz świece. Za miejscem przeznaczonym dla Młodych zawiesiliśmy szklane kule a w nich kwiaty w kolorach przewodnich wesela oraz tiulowe pompony.

Kompozcyja przed prarę młodą w kolorze niebieskim i białym.

Kompozycje kwiatowe na wesele z niebiskim kolorem.